Formularz wyszukiwania

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gminy Chrzanów do Małego Portu

2022-03-14

Mały Port, to miejsce edukacyjnych spotkań dla rodzin z dziećmi w wieku od 0 do 3 lat. Jest to przestrzeń umożliwiająca wspieranie prawidłowego rozwoju psychofizycznego i społecznego dziecka poprzez zabawę z rówieśnikami lub dziećmi w podobnym wieku i etapie rozwoju. Rodzicom daje możliwość zaczerpnięcia wiedzy na temat wychowania i rozwoju dziecka.

Statek i słoneczko

„Mały Port" umożliwi spędzenie czasu z dzieckiem w warunkach bezpiecznych pozwalających na budowanie prawidłowych więzi, opartych na zaufaniu, będących podstawą w profilaktyce pro rodzinnej. Mały Port. to doskonałe miejsce do treningu dla najmłodszych dzieci, gdzie mogą przećwiczyć pierwsze społeczne interakcje takie jak; nawiązywanie relacji, otwarcie na nowe osoby, pozytywne rozwiązywanie konfliktów, współpraca w grupie.
Możliwość korzystania z Małego Portu dla dzieci i ich rodziców jest bezpłatna. Zajęcia realizowane w Małym Porcie odbywają się w dwóch formach – spotkań ukierunkowanych na zabawę i integrację oraz spotkań o charakterze warsztatowym.
Mały Port otwarty jest dla swoich gości w każdy poniedziałek w godzinach: 14.00 – 18.00 oraz czwartek w godzinach 10.00 – 14.00

  • Chrzanów - Miejski Serwis Informacyjny
  • Empatia - Portal Informacyjno-Usługowy
  • ePUAP
  • Platforma Usług Elektronicznych